Duben 2012

Never mind.

29. dubna 2012 v 21:04 | *M
Again,Again and Again! 
I´m so much lazy for LEARNING!
I really don´t like biology!..
No, končím s psaním Anglicky♥!
Proto, že si nejsem jistá, co píšu dobře a co blbě :D...
Wáá, zas jsem se nějak "vykašlala" na psaní článků, že?! Ehm, tak se omlouvám ale řeknu vám to takhle, myslím si, že život opravdu není jen o INTERNETU... Byla bych radši, kdyby ho zrušili, prostě by se ukončil, prostě THE END a žádné pokračování příště se konat NEbude!Tak že, jsem se teda rozhodla, že se mi dneska CHCE něco napsat...Každej den jsem na TUMBLRU♥ a přidávám jak divá, tak že to musím vynahradit i tady!;)


Táák že, včera jsem byla na oslavě od Domky*.. Tý jo, fajně tam bylo :)
Myslím, že na naše "vodní válku" nezapomenu NIKDY :D.. Ehm, menší trapásek ale byl, když jsme měly úplně mokré trička a my si je svlíkly :D chápete, my tam běháme na zahradě v podprdách a teď najednou příjde její brácha :D.. Ehm, no... Trošku jsem se cítila trapně! :D.. NEVER MIND!
Pak večer jsme opíkaly páárky :D teda já hlavně chleba, ale co?! Třeba DoDo neměla párek ani jeden, já aspoň jeden :P...ehm, jinač: Znáte cukrárnu Ollies? ;) Hééj, Domka od tamtuď měla dort, ten byl!.. aáááh ČOKOMALINA♥!
Jinač, hrály jsme tam i tu hru z partičky "Párty" ;).. asi by to do mě nikdo neřekl, ale já je hned všechny uhádla:P tak že, mě to bavilo, že ano?! :P

the-drops-of-jupiter: Ahh +21k notes :) I made <3

Taky jste tak strašně unešení z toho "léta"??To sluníčko, je naprosto úžasné♥..ááh
Snad to vydrží DLOUHO! Plíííís plíís plííís :P Ehm, zítra škola na 9 v úterý státní svátek,
ve středu do 13:30 a ve čtvrek až na 13:30 do školy.. Tomu já říkám úžasnej týden ;).
No, komu by se to nelíbilo, což?

Fájn no, nevím co si mám oblíct zítra do školy!.. :( jsem zjistila, že nemám žádnou sukni!.. Damn! A šaty už jsem měla, kraťasy si brát nechci!
To je na nic!..
Sakra, já se ještě nezačla učit ten "přirodopis"!.. Jejdá, koho zajímá že vlásečnice jsou jemné cévy které se zanořují do tkání? .. Vás jo? Mě teda NE!.
Ještě musím zajít s HAFANEM a pak už mám klid, jsem totiš dneska uklízela :D
teda, nooo...Já jsem se koukala prvně na TDV♥ a plakala jséém :( pak jsem se koukala na TSC♥ a neplakala jséém :P No a zakončila jsem to dokoukáním filmu "the help" a jó brečela jsem :( :D..
Tak že, děti moje :D [sorry no, ale mě se to líbí ;)] končím! :D
už nemám co psát, tak že pápá..:*
¨mE
Michellete♥♥

THE *Hunger games*

20. dubna 2012 v 12:15 | *M
Wau. Ták že, byla jsem u doktorky a čekala jsem tam HODINU!. Teda, to není nic divného, jsem ráda že jsem tam nestvrdla třeba hodiny dvě, že?!.. A víte co?! Ehm, jsem ZDRAVÁ, sice mám ještě dobrat tabletky, ale dneska už můžu jít do KINA.
Jop, jdeme s Annie na *HUNGER GAMES* už jsem to sice viděla, ale i tak! Prostě je to úžasnej film!.
Jinač, vůbec jsem nečekala že napíšu článek a budu tam mít 5 komentů!.
Moc moc moc děkuji :). Hlavně mojí nejoblíbenější blogerce Vendy !

To je takový divný pocit, být zdravá..Už jsem byla asi nemocná moc dlouho po moc dlouhé době! :D asi..
Tý jo, já se tak moc těším do toho kina!. Jdem do KAROLINY tak že, tam jsem ještě nebyla v tom kině!.Jinač v karolině jsem byla už asi tak 4x za tu dobu, co je otevřená!.
No jó.. Víte proč sem tak moc nechodím?.. Ne?.. Tak já vám to teda povím!. Proto že jsem se stala závislá na tumblru!.


Wááá..co teďka budu dělat?.
Ehm, budu koukat na chůvu Fajn a na Sabrinu ;D.
Michelle..

;*

I feel like everyone hate me!

18. dubna 2012 v 20:02 | *M

f-0r3v3r: ily

Někdy se mi zdá...Jako by to byl jen SEN!

V tomhle případě spíše nejhorší možná noční můra...

Nebyla jsem tady dost dlouho, ale vlastně se za tu dobu nic nezměnilo.. Stále mě trochu trápí celá ta věc s "A"..! A stále jsem s "N".Ale víte co je jinak? "odpustila" jsem "M" za to co mi udělala! Ano, bylo to od ní hnusné! Ale co?! Každej má právo na chyby!. A navíc, za to do koho se zamilovala ona a vlastn ani on nemůže!.. Kašlu na ně!. Ať se spolu maj fajn ;).. Já mám svého "N"...

Ehm, já moc dobře znám ten pocit, když mám nějakou oblíbenou blogerku A ona dlouho nic nepřidává a pak konečně něco přidá a já mám pak radóst! :D..
Ano, ano a tohle se mě nemůže nikdy stát :D..Proto žéé, mě nikdo a nikdy za oblíbenou blogerku mít nebude..
No jó..
A víte co?. Jsem NEMOCNÁ! Tři dny jsem měla horečky 39,5 a další dři dny 37,8 tak že fajn :D a dneska mám oficiálně první den 36,5 jako normální člověk :D