I say Hey!

14. června 2011 v 18:25 | michaelka ;)

Jsem Optimista smíšený s trochou reallisty a taky trochou Pesimismu...

Zdravím zase po nějaké té době...Je mi líto že tady nejsem častěji ale poslední dobou nemám chuť psát! Před chvílí jsem napsala šíleně dlouhý článek a on se smazal! chápete to? já teda ne!Trochu nervy mám no!
----------------------------------------------------
Ve třídě je to teď divné, mám teď zřejmě jen dvě kamarádky které pořád nemluví o jedné osobě a nedělá na ní narážky v každé druhé větě!Můžu si s ní popovídat tak jako jsem si ještě před dvěmi měsíci mohla popovídat se všema!Mám k ní důvěru kterou jsme k sobě měly všechny!Jenže, vytratila se!No, zkrátka už není! Mrzí mě to, ale je to tak!Aspoň že už budou prázdniny!A po prázdninách už třeba budou zase jako dřív...No jo, jsou "zamilované" ale už mě štve jak pořád mluví o tom samém...Né že bech jim to nepřála nebo tak něco ale myslím že to už trochu přehání!napsala bych k tomu více ale nemůžu!Ale chápejte, trávily jsme spolu každý pátek po škole a měly jsme se fajn!Ale ted už jsou v pátek po škole jenom dvě a já vím že mě tam nechtějí tak se radši ani neptám...Snad bude jednou všechno jak bývalo ještě před dvami měsíci!
No zkončím s tímhle tématem!A začnu nové a to je, co se teď děje kolem mě!Mám za sebou už zkoušky z klasiky (ušlo to) a z lidovek (mohlo to být i horší ale i lepší)!Zbývá mi ještě gymnastika (ve čtvrtek)-bojím se!Dneska jsem byla u zubařky (rovnátka) a sundala mi oblouk (měla jsem ho pod zubama na dásni-asi nechápete-no, to je jedno) a už si nemám s čím hrát když se nudím...!Dala jsem si světle růžové gumičky (po pár týdnech budou asi bílé)!a zubařka mi chválila vlasy (aspoň někomu se líbí)....Když jsme jely s mamkou domů tak jem si četla "Last song".A pak mi z toho bylo blbě!Navadí!
Začala jsem tu knížku číst v neděly a dneska jsem na straně 328 z 374 stran...Já jsem prostě taková čtenářka, knížky mě číst baví ale mám takový problém, každou knížku mám strašně rychle přečtenou a když ji přečtu nemám co číst!No ale to jsem řešit nechtěla chtěla jsem řešit spíše konkrétně tu knížku (Last song)!Musím říct že ta knížka je úžasná podle mě lepší než film (a ten je dost dobrý-podle mě!).V knížce je všechno hodně rozepsané a některé věci i ty důležité ve filmu nejsou!Teď jsem u toho jak se dozví že její táta má rakovinu!U filmu jsem už brečela ale u knížky NE! I když je to více rozepsané...Je to smutné no!Ale to byste si museli přečíst!Opravdu doporučuju...A věděli jste že Miley (Cyrus) vymyslela jméno pro Ronnie?Já ne!...Tak asi uzavřu téma LAST SONG!
A jdu na další téma což je? špatná nálada! (znova a zas)
"I can be only myself… Sorry if that is hell for you." - jsem jaká jsem, je mi líto jestli to vadí mím přátelům je mi to opravdu moc líto! "I hid my feeling blind a smile."-Znáte to?špatná nálada nejradši by jste byly někde sami v koutku a vybrečeli se,ale jste ve škole!říka se že úsměv je nejlehčí náhražka za pláč!A podle mě je to pravda!Když se nemám zrovna moc dobře tak se prostě směju!...Já už opravdu nevím co psát tak se mějte pěkně já zase napíšu!

Michelle.

 


Komentáře

1 BRINETA BRINETA | Web | 14. června 2011 v 18:54 | Reagovat

dííky :-)  :-)

2 fabulous fabulous | Web | 14. června 2011 v 21:01 | Reagovat

Last song? nejkrásnější film.. koukala jsem se na něj v době, kdy jsem ještě neměla kluka, tak jsem jí záviděla :D

3 Annie Annie | Web | 15. června 2011 v 15:05 | Reagovat

Děkuji za pochvalu :) !Máš moc pěkný design a Last Song je opravdu nejlepší knihy i film....

4 Connie Connie | Web | 15. června 2011 v 22:26 | Reagovat

hej to je úplně nejhorší, když se člověk potí nad článkem a pak se mu prostě smaže, to pak se člověk naštve vypne PC a už nemá náladu...Last song je krásnej film...a nevíš jestli byl dřív film nebo knížka? docela by mě to zajímalo...jinak ty tvoje vlasy! ach ♥ závist!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama